המוצר שלנו

SKY SIGN היא מערכת מסכים ייעודיים לפרסום דיגיטלי על גבי עגורני צריח.

המערכת מבוססת ענן ונשלטת מרחוק, ומותאמת להתקנה על גבי עגורנים באופן מיטבי והבטיחותי ביותר, בהשוואה לפתרונות הקיימים בשוק.
פלטפורמת סקייסיין לוקחת את אפשרויות החשיפה והפרסום של עולם הנדל"ן רווי המתחרים לשלב הבא, ומציעה פתרון אולטימטיבי
לצורך בחשיפה אפקטיבית עם נראות חדשנית, תוך מתן מענה קריאטיבי ודרך להעברת מסרים תדמיתיים ופרסומיים תומכי מכירה.
וזה לא הכול. מערכת סקייסיין מהווה פתרון כולל, בטיחותי, אפקטיבי ומשתלם מאוד כלכלית, הניתן לרכישה או להשכרה-פתרון מיטבי
במקרים בהם הנכס אינו בבעלות הלקוח. חברות הרוכשות את המערכת נהנות מהשימוש בה במספר פרויקטים, כהשקעה שיווקית
בעלת יתרונות משמעותיים, המחזירה את עצמה עם הזמן. בזכות יכולת השליטה מרחוק ואפשרות תחלופת המסרים המהירה
משמשת המערכת גם לתקשורת והעברת מסרים לצוותי האתר, ומהווה חלק בלתי נפרד מתפעולו.

האתגר

קושי במציאת אמצעי פרסום באתרי בנייה שגם יהיה בטיחותי וגם יבלוט מעל כולם. יריעות השילוט וכן האותיות המוארות והאטומות המקובלות כיום עלולות להפוך באחת, ממתקן שילוט פשוט – למפרש רוח מסוכן המשפיע על יציבות המנוף, מהירות סיבוביו ועוצמת בלימתו, ולהוות סכנה בטיחותית. האכיפה המוגברת שמטרתה להסיר שלטי קבלנים מכתיבה יצירת שילוט המותאם לעגורני צריח, מצד אחד, מבלי לסכן את יציבות המנוף, ומצד שני -להקנות לפרסום נראות מרבית ובולטת.

Play Video Play Video

הפתרון

פלטפורמה פרסומית-דיגיטלית ובטיחותית לעגורני צריח, בעלת מנגנון ליצירת מגוון מסרים משתנים או שיתוף של אינספור מציגים בו זמנית – ביום, בלילה ובכל מזג אוויר. SKY SIGN היא מערכת מסכי וידיאו בטיחותיים וחדשניים המותאמים במיוחד לפרסום על גבי עגורני צריח.

המערכת מספקת נראות יוצאת דופן ומאפשרת להציג את המבוקש ביום, בלילה ובכל מזג אוויר, תוך הקפדה מרבית על תקנות הבטיחות המחמירות ביותר.

המסכים יכולים לשמש לפרסום בדרכים מגוונות, בהן קידום ליזם ולקבלן בפרויקט

הצגת שותפי צד שלישי, העברת מסרים פנימיים בטיחותיים חשובים באתר וכמובן הצגת הצעות שיווק עדכניות.

 התוכן המגוון, החל מסרטוני וידיאו ועד אלמנטים ויזואליים מורכבים, מוצג על גבי מסכים דיגיטליים מבוססי ענן המנוהלים מרחוק, וכך מתאפשרת גמישות בהעברת מסרים ובהחלפתם בכל עת, בהתאם לחלוקת זמן מסך או על פי צורכי הלקוח.

יחידת התצוגה עשויה פרופילים של לדים מתקדמים היוצרים מעין צלון המותאם במדויק למבנה העגורן.

הפתרון המודולרי מותאם לכל אחד מדגמי העגורנים, ומקטין באופן ניכר את הסכנות הבטיחותיות של מערכי השילוט שהיו בשימוש עד היום

יתרונות המוצר

1

מסרים בהנפשה, גרפיקה בתנועה וודיאו מושכים את עיני הצרכנים והופכים את מסכי הפרסום הדיגיטלי למוקדי תשומת לב אולטימטיביים ולבעלי השפעה על דעת הצרכן. המסרים דינמיים וניתנים להחלפה בקלות, בהתאם לצורכי השטח, והצופה נחשף למסרים משתנים הרלוונטיים לכל שלב בפרויקט.

אימפקט גבוה

ניהול עצמי של המערכת – ניהול ויצירה עצמית של תוכן באמצעות מערכת SKY SIGN מבוססת ענן, הנשלטת מרחוק ומאפשרת פרסום הוראות בטיחות, הצעות שיווק, עדכון על מצב מזג האוויר ואף ברכות לחג או איחולים אישיים. את התוכן ניתן להחליף באופן עצמאי, לפי צורכי הפרויקט, בכל עת. שיתוף זמן מסך – על ידי כלל המציגים ועל פי שיקול דעתם.

2

שליטה מרחוק

שילוט הרווח כיום מתכלה ודוהה. לעומתו, מסכי הפרסום הדיגיטלי עמידים ונראים בכל עת, ביום ובלילה ובכל מזג אוויר. יחידות הלד מיוצרות בטכנולוגיה מיוחדת, שהופכת אותן עמידות לשימוש ממושך בכל תנאי מזג האוויר, ביום ובלילה. קלות המבנה והיכולת להתאימו לכל עגורן באופן הטוב והבטיחותי ביותר מאפשרות הרכבה מהירה ופשוטה.

3

עמידות

4

האפשרות לשנות את תכני המסכים בכל עת מספקת בחינת מגוון רחב של מסרים, עד לקבלת המסר המעניק את התמורה הגבוהה ביותר פר פרסום. כמו כן, שינוי המסרים על גבי המסכים אינו מצריך עלויות ייצור והפקה חדשות ויקרות, והוא מייצר מנגנון שיתוף מיטבי עבור אינספור מציגים שונים בו זמנית

התמורה הגבוהה ביותר

5

יצור ופיתוח המסכים התבצע תוך הקפדה על תקנות הבטיחות המחמירות ביותר, בדיקות במנהרות רוח ואישורי יצרני העגורנים. המסך מורכב מפרופילי לד המאפשרים לרוח לעבור דרכם. מערך הפרופילים יוצר "וילון הצללה" השומר על בטיחות העגורן, והמבנה מצמצם בכ-50% את "אפקט המפרש" המקובל, המסכן את יציבות העגורן במערכי השילוט הסטנדרטי.

 

בטיחות

6

כיוונון עוצמת התאורה לרמה האופטימלית הרצויה, בהתאם לצורכי המקום ולדרישות הסביבה. המסך בנוי בטכנולוגיה המאפשרת שליטה מדויקת ברמת התאורה, תוך התאמה לאזורים אורבניים ולהפחתת זיהום האור. בשילוט הנמצא בסמוך לבנייני מגורים למשל, ניתן להפחית את עצמת האור כך שלא תפריע לדיירי הסביבה בשעות הערב והלילה, ותמנע סנוור וחדירת אור למבנים שבסביבת האתר.

אופטימיזציה של תאורה

צרו איתנו קשר!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  logo skysigntech

  צרו איתנו קשר!

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   צרו איתנו קשר!

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   גלגלי הפלדה 16
   א.ת הרצליה פיתוח

   03-9033901